Body Therapy

- jednoduchá relaxační lekce spojující balanční cviky, prvky yogy nebo pilates.

Klidné cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, pokročilosti a fyzické zdatnosti. Protáhneme a posílíme celé naše tělo, redukujeme stres a harmonizujeme mysl.

Atmosféru na lekci podpoří svíčky a oleje.

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Budete potřebovat: pití, pohodlné oblečení na cvičení, ručník, cvičí se ideálně na boso nebo s protiskluzovými ponožkami

ZAČÍNÁME 9. 1. 2024!!!

 • Body therapy se uskuteční každé ÚTERÝ 19.15 - 20.15
 • Místo: Tryger Blansko (zrcadlový sál - vedle Billy - nad Autodíly Krejčí)
 • Lekci vede lektorka Aneta Kuklínková
 • Nutná rezervace v rezervačním formuláři (níže) nebo na emailu info@anetakuklinkova.com nebo tel.: 605159256 (sms) ve formě jméno a příjmení, e-mail, telefon
 • Akční cena za lekci do konce ledna 2024 - 120,- Kč (platba na místě) - Poté se můžete rozhodnout, jakým způsobem kurz navštěvovat - 1) PRAVIDELNĚ - formou POLOLETNÍHO nebo ČTVRTLETNÍHO kurzovného (stanete se členy AK Fitness Academy a budete mít spoustu výhod, nebudete se muset již na každou lekci hlásit) 2) NEPRAVIDELNĚ - formou permanentky nebo jednorázových vstupů (na každou lekci se budete muset přihlašovat přes rezervační formulář)

Pokud se na zarezervovanou lekci nemůžete dostavit, omluvte se prosím nejpozději 6 h před začátkem konání lekce, ideálně přes rezervační systém nebo smskou na tel.: 605159256.

Na všechny se už teď moc těším!!! 

BODY THERAPY kurzovné

 • abychom si byli blíže,
 • abychom se více poznali,
 • abyste si lekci více užili, lépe se ji naučili,
 • aby byly lekce výhodnější,
 • abyste chodili pravidelně,
 • abychom byli zkrátka nerozlučná parta a spoustu dalších důvodů...

...od úterý 13. 2. 2024 (po jarních prázdninách) vypisuji BODY THERAPY kurz, do kterého se budete moci buď čtvrtletně nebo pololetně přihlásit. 

Do té doby můžete lekce navštěvovat jednorázově za 120,- Kč. 

POZOR POZOR POZOR!!!!! MEGA AKCE PRO TY, KDO SI POŘÍDÍ POLOLETNÍ KURZOVNÉ JIŽ V LEDNU!!!  Jakmile uhradíte POLOLETNÍ BODY THERAPY kurzovné, nemusíte od té doby již platit ani lekce v lednu (úterý 23.1. a 30.1.), které budete mít jako bonus  ZDARMA. Ušetříte tak 240,- Kč!!! :) Pozor - platí jen pro POLOLETNÍ KURZOVNÉ! 

Nejčastější dotazy:

Co když se někdy nebudu moci lekce zúčastnit?

Nebojte, o žádnou z lekcí nepřijdete, pokud se odhlásíte nejpozději 6 h před konáním lekce. Poté získáváte kredit v hodnotě lekce, které jste se nezúčastnili a můžete ho využít na bonusové akce, jiné lekce pod mým vedením nebo na akce či produkty, které budou touto možností označeny.

Jak se přihlásit?

Klikněte níže na jednu z možností v ceníku a vyplňte objednávku. V případě dotazů mě kontaktujte na info@anetakuklinkova.com

Mohu si lekci nejprve vyzkoušet než si zaplatím kurzovné?

Ano. Vaše 1. lekce BODY THERAPY je pouze za akčních 120,- Kč. Momentálně probíhá akce a cvičíme za 120,- Kč do konce ledna 2024. Poté se můžete rozhodnout, jakým způsobem kurz navštěvovat - 1) PRAVIDELNĚ - formou POLOLETNÍHO nebo ČTVRTLETNÍHO kurzovného (stanete se členy AK Fitness Academy a budete mít spoustu výhod, nebudete se muset již na každou lekci hlásit) 2) NEPRAVIDELNĚ - formou permanentky nebo jednorázových vstupů (na každou lekci se budete muset přihlašovat přes rezervační formulář).

Co když nestihnu začátek kurzu. Mohu se přihlásit později?

Pokud je volné místo, můžete do kurzu naskočit kdykoli. Lekce, které jste nestihli vychodit, se vám promění v kredit a tuto hodnotu můžete vybrat na jiných lekcích nebo akcích pod mým vedením. 

Pro kompletní ceník AK Fitness Academy klikněte - ZDE: