Fitness MANIA dopoledne

,,do léta ve formě"

  • Kdy? Neděle 12.května 2024 od 9.00
  • Kde? Tryger Blansko
  • Lektorky: Aneta Kuklínková a Kristýna Musilová

Program:

  • 9.00 - 10.00 - Body therapy s Anetou
  • 10.15 - 11.15 - Zumba s Anetou
  • 11.30 - 12.30 - Tabata s Kristýnou
Je možné se zúčastnit celé akce nebo jen vybraných lekcí.

Rezervace nutná nejpozději do páteční půlnoci 10.5.2024. 

Rezervovat se můžete prostřednictvím rezervačního formuláře níže nebo na email info@anetakuklinkova.com 

Ceník:

  • Celá akce / 3 lekce: 290,- Kč 

(platí pro členy i nečleny AK Fitness Academy, členové si mohou odečíst hodnotu za omluvené lekce)

  • 1 lekce: 120,- Kč 

(platí pro členy i nečleny AK Fitness Academy, členové si mohou odečíst hodnotu za omluvené lekce, členové mohou využít permanentky)

BODY THERAPY - jednoduchá relaxační lekce spojující balanční cviky, prvky yogy nebo pilates. Klidné cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, pokročilosti a fyzické zdatnosti. Protáhneme a posílíme celé naše tělo, redukujeme stres a harmonizujeme mysl. Atmosféru na lekci podpoří svíčky a oleje. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Budete potřebovat: pití, pohodlné oblečení na cvičení, ručník, cvičí se ideálně na boso nebo s protiskluzovými ponožkami

ZUMBA představuje dynamický a velice zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Důležitou součástí lekce je dynamická latinsko - americká hudba. Zumba využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue, cumbie, samby, aj.. Je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází k efektivnímu spalování tuků a k formování celého těla. Lekce je určena pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví, kondici či taneční zkušenosti. Zumba není skvělá jen pro vaše tělo, ale především pro vaši mysl a dobrou náladu. Přijďte se vytančit z každodenních starostí a stresu!

Tabata je kardiovaskulární trénink, který velmi rychle zlepšuje výkonnost. Princip je velmi jednoduchý – 20 sekund se naplno provádí cvik, 10 sekund je pauza. To celé se opakuje 8x.
Největší přednosti Tabaty je, že rozvíjí jak anaerobní, tak i aerobní metabolický systém zároveň, což se u většiny běžných cvičení vylučuje a také funguje jako efektivní spalování tuků.