Strong nation

Překonejte své limity!

STRONG nation je fitness program kombinující intervalový trénink ve vysoké intenzitě se synchronizovanou motivační hudbou.

Základem jsou typické cviky s vlastní vahou těla - dřep, jumping jacky, kliky, angličáky, planky atp., prvky atletického tréninku a bojových sportů. Během lekce procvičíte celé tělo. Cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopností jednotlivce. 

Lekce je sestavena ze 4 kvadrantů. Očekávat tak můžete počáteční rozehřívací sestavu, první intenzivní část, druhou dynamickou část stimulující ten nejlepší výkon, sestavu se cviky na podlaze a závěrečné protažení. V každé části lekce budete spalovat kalorie, zatímco posílíte ruce, nohy a břišní svaly.

Lekce vám zvýší tepovou frekvenci a zlepší náladu. 

Budete potřebovat: pití, boty do tělocvičny, oblečení na cvičení, ručník

 • Lekce STRONG Nation se uskuteční každý ČTVRTEK 18.00 - 19.15 
 • Novinka - lekce trvá 75 min. z důvodu kvalitnějšího tréninku, delšího stretchingu a prostoru na vysvětlení některých prvků. 
 • Místo: Tryger Blansko (zrcadlový sál - vedle Billy - nad Autodíly Krejčí)
 • Lekci vede oficiální Strong Nation - lektorka Aneta Kuklínková, která je aktivní členkou SYNC, což znamená, že se pravidelně vzdělává u světových leaderů této společnosti.
 • Pozor!!! Vaše 1. lekce STRONGU pouze za akčních 120,- Kč. Poté se můžete rozhodnout, jakým způsobem kurz navštěvovat - 1) PRAVIDELNĚ - formou POLOLETNÍHO nebo ČTVRTLETNÍHO kurzovného (stanete se členy AK Fitness Academy a budete mít spoustu výhod, nebudete se muset již na každou lekci hlásit) 2) NEPRAVIDELNĚ - formou permanentky nebo jednorázových vstupů (na každou lekci se budete muset přihlašovat přes rezervační formulář)

Na všechny se už teď moc těším!!! 

STRONG NATION kurzovné

 • abychom si byli blíže,
 • abychom se více poznali,
 • abyste si lekci více užili, lépe se ji naučili,
 • aby byly lekce výhodnější,
 • abyste chodili pravidelně,
 • abychom byli zkrátka nerozlučná parta a spoustu dalších důvodů...

...od 18. 1. 2024 vypisuji STRONG NATION kurz, do kterého se budete moci buď čtvrtletně nebo pololetně přihlásit.

Nejčastější dotazy:

Co když se někdy nebudu moci lekce zúčastnit?

Nebojte, o žádnou z lekcí nepřijdete, pokud se odhlásíte nejpozději  6 h před konáním lekce. Poté získáváte kredit v hodnotě lekce, které jste se nezúčastnili a můžete ho využít na bonusové akce, jiné lekce pod mým vedením nebo na akce či produkty, které budou touto možností označeny.

Jak se přihlásit?

Klikněte níže na jednu z možností v ceníku a vyplňte objednávku. V případě dotazů mě kontaktujte na info@anetakuklinkova.com

Mohu si lekci nejprve vyzkoušet než si zaplatím kurzovné?

Ano. Vaše 1. lekce STRONGU je pouze za akčních 120,- Kč. Poté se můžete rozhodnout, jakým způsobem kurz navštěvovat - 1) PRAVIDELNĚ - formou POLOLETNÍHO nebo ČTVRTLETNÍHO kurzovného (stanete se členy AK Fitness Academy a budete mít spoustu výhod, nebudete se muset již na každou lekci hlásit) 2) NEPRAVIDELNĚ - formou permanentky nebo jednorázových vstupů (na každou lekci se budete muset přihlašovat přes rezervační formulář)

Co když nestihnu začátek kurzu. Mohu se přihlásit později?

Pokud je volné místo, můžete do kurzu naskočit kdykoli. Lekce, které jste nestihli vychodit, se vám promění v kredit a tuto hodnotu můžete vybrat na jiných lekcích nebo akcích pod mým vedením. 

Ceník Strong Nation:

Pro kompletní ceník AK Fitness Academy klikněte - ZDE: