,,VÁŠ DEALER" - Zázračné hubnutí od Valentus Global

V latině slovo "Valentus" znamená zvítězit!

Od prvního dne jsme zaměřili naši vášeň a závazek na vytvoření společnosti, produktů a příležitosti postavené na integritě. Od vytváření významných úrovní vyplácení, přes zdravé dlouhodobé vztahy a navazování nových přátelství, po získání času na aktivity, které milujete, s lidmi, které máte rádi. 

Valentus Global vám pomůže zvítězit ve všech vašich cílech! 

  • Není žádným tajemstvím, že shodit kila není jen tak, a proto s tím také miliony lidí po celém světě tolik zápasí.
  • My vám s tím chceme trochu pomoci, a proto vám představujeme high-tech patentované produkty, které jsou navrženy tak, aby řízení tělesné hmotnosti a optimalizaci fungování vašeho organismu posunuly na další úroveň!
  • Patříte mezi lidi, kterým záleží na jejich zdraví, nicméně si příliš neodříkáte a rádi si dopřejete? Nebo celý život zápasíte s nadváhou, protože se jednoduše nedokážete ovládnout a občas mlsáte jako smyslů zbavení?
  • Nemáte čas na pravidelný pohyb díky náročnému zaměstnání, celý den sedíte u obrazovky, a tak jdou kila pomalu ale jistě nahoru?
  • Hledáte jednoduché, dostupné, účinné řešení vašich problémů s nadváhou, imunitou, nedostatkem energie? Jste člověk, co rád zkouší nové věci?
  • Vyzkoušeli jste už hodně doplňků stravy, spalovačů, procedur, shaků, tyčinek, tobolek... a málokdy na sobě pozorovala nějaké změny?
  • Pak jsou Valentus produkty přesně to, co hledáte! Vítejte ve 21. století, kde péče o vaše zdraví a krásu je postavena na vědeckých poznatcích!

Zakladatelka e-shopu anetakuklinkova.com - ,,VÁŠ DEALER"

Jmenuji se Aneta Kuklínková, jsem instruktorka zumby a dalších aerobních aktivit, vystupuji pro děti, občas moderuji a jsem především máma mojí holčičky Lilinky.

Už je to nějaký ten pátek, co jsem díky skvělé osobní zkušenosti s produkty na hubnutí a zdravý životní styl navázala spolupráci s firmou Valentus Global. Zpětně to hodnotím jako jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě.

Díky těmto revolučním produktům se moje postava po porodu změnila dokonce na lepší verzi než kdy dříve a jako největší benefit beru, že se po užívání produktů cítím mnohem lépe. Dodají mi spoustu energie, sebevědomí a lepší náladu. A to nejen mě. Mám obrovskou radost, že za tu dobu, co s firmou spolupracuji, jsem mohla pomoci spoustě mým klientům ke kvalitnějšímu životu.

Pokud byste měli nějaké otázky nebo potřebovali poradit s výběrem produktů, neváhejte se na mě obrátit.

Chtěli byste produkty levněji, zdarma, přivydělat si nebo rozjet skvělé podnikání?

I v tomto případě mě pro bližší informace kontaktujte.

Kontakt naleznete zde.

Nikdy bych nevěřila, že některé produkty na hubnutí mohou tak skvěle fungovat. Ze začátku jsem tomu vůbec nevěřila - stejně jako možná teď vy - a teď bych za ně dala klidně i ruku do ohně. Produkty i celou spolupráci s firmou Valentus Global jsem si naprosto zamilovala.

Zkuste to taky. Věřte, že nebudete litovat.

Žijte svůj život naplno! Buďte svou nejlepší verzí!

Aneta Kuklínková