Zumba

ZUMBA představuje dynamický a velice zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Důležitou součástí lekce je dynamická latinsko - americká hudba. Zumba využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue, cumbie, samby, aj.. Je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází k efektivnímu spalování tuků a k formování celého těla. Lekce je určena pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví, kondici či taneční zkušenosti. Zumba není skvělá jen pro vaše tělo, ale především pro vaši mysl a dobrou náladu. Přijďte se vytančit z každodenních starostí a stresu!

 Budu se na Vás těšit, Aneta Kuklínková

  • Zumba se uskuteční každé ÚTERÝ 18.00 - 19.00
  • Místo: Tryger Blansko (zrcadlový sál - vedle Billy - nad Autodíly Krejčí)
  • Lekci vede oficiální zumba - lektorka Aneta Kuklínková, která je aktivní členkou ZIN, což znamená, že se pravidelně vzdělává u světových leaderů a na lekcích tak můžete zažít tu pravou zumba atmosféru. 
  • Pozor!!! Vaše 1. lekce ZUMBY pouze za akčních 120,- Kč. Poté se můžete rozhodnout, jakým způsobem kurz navštěvovat - 1) PRAVIDELNĚ - formou POLOLETNÍHO nebo ČTVRTLETNÍHO kurzovného (stanete se členy AK Fitness Academy a budete mít spoustu výhod, nebudete se muset již na každou lekci hlásit) 2) NEPRAVIDELNĚ - formou permanentky nebo jednorázových vstupů (na každou lekci se budete muset přihlašovat přes rezervační formulář)

Letos moje zumba lekce přináší spoustu změn!!! 

  • abychom si byli blíže,
  • abychom se více poznali, 
  • abyste si zumbu více užili, lépe se ji naučili, 
  • aby byly lekce výhodnější, 
  • abyste chodili pravidelně, 
  • abychom byli zkrátka nerozlučná zumba parta a spoustu dalších důvodů...

... ...od 13. 2. 2024 vypisuji zumbaMANIA kurz, do kterého se budete moci buď čtvrtletně nebo pololetně přihlásit.

TĚŠÍM SE NA VÁS!!!

Nejčastější dotazy:

Co když se někdy nebudu moci lekce zúčastnit?

Nebojte, o žádnou z lekcí nepřijdete, pokud se odhlásíte nejpozději 6 h před konáním lekce. Poté získáváte kredit v hodnotě lekce, které jste se nezúčastnili a můžete ho využít na bonusové akce, jiné lekce pod mým vedením nebo na akce či produkty, které budou touto možností označeny.

Jak se přihlásit?

Klikněte níže na jednu z možností v ceníku a vyplňte objednávku. V případě dotazů mě kontaktujte na info@anetakuklinkova.com

Mohu si lekci nejprve vyzkoušet než si zaplatím kurzovné?

Ano. Vaše 1. lekce zumby je pouze za akčních 120,- Kč. Poté se můžete rozhodnout, jakým způsobem kurz navštěvovat - 1) PRAVIDELNĚ - formou POLOLETNÍHO nebo ČTVRTLETNÍHO kurzovného (stanete se členy AK Fitness Academy a budete mít spoustu výhod, nebudete se muset již na každou lekci hlásit) 2) NEPRAVIDELNĚ - formou permanentky nebo jednorázových vstupů (na každou lekci se budete muset přihlašovat přes rezervační formulář)

Co když nestihnu začátek kurzu. Mohu se přihlásit později?

Pokud je volné místo, můžete do kurzu naskočit kdykoli. Lekce, které jste nestihli vychodit, se vám promění v kredit a tuto hodnotu můžete vybrat na jiných lekcích nebo akcích pod mým vedením. 

Ceník ZUMBA:

Pro kompletní ceník AK Fitness Academy klikněte - ZDE: