AK Fitness Academy

S láskou k fitness aktivitám a radostí pracovat s lidmi, vznikl projekt AK Fitness Academy - pravidelné kurzy cvičení pro děti i veřejnost.
Nejčastěji využívám příjemného prostředí zrcadlového sálu Tryger v Blansku, který se nachází na adrese Svitavská 2400/14d.

Jak se přihlásit?
Níže máte uvedený seznam kurzů, které pořádám pro děti i veřejnost. Před první lekcí vám doporučuji si přečíst u vybraného kurzu bližší informace a poté si zvolit způsob přihlášení. Kurzy můžete navštěvovat jednorázově -  přihlášení provedete jednoduchým proklikem na vybranou lekci v rezervačním formuláři, následně vytvoříte vlastní účet a rezervujete si váš termín nebo si přes jednotlivý odkaz na kurz či Ceník Fitness Academy pořídíte výhodnější kurzovné nebo permanentku. 
Jednotlivé vstupy  lze zatím platit hotově přímo na lekci nebo online přes odkaz v ceníku (brzy spustíme možnost platit přes platební bránu). Kurzovné a permanentky platíte bankovním převodem. Po vyplnění objednávky v ceníku vám na e-mail dorazí pokyny k platbě a další informace ke kurzu, omluvenkám apod.  

U všech kurzů preferuji volbu kurzovného. U dětských kurzů kromě jednorázových akcí nelze využít jiný způsob účasti na lekci (můžete zdarma vyzkoušet a pak se rozhodnout). 

Kurzy pro veřejnost:

Kurzy pro děti: