EUROPA COCOA - belgická horká čokoláda na hubnutí

SLEVA + BONUS!!! Více porcí za stejnou cenu!!!
POŠTOVNÉ POUZE ZA 49,- Kč
  • Podporuje metabolismus
  • Zvyšuje energii po celý den
  • Podporuje dobrou náladu a soustředění
  • Pomáhá snižovat chutě na sladké
  • Pomáhá spalovat tuky
  • Podporuje normální funkci imunitního systému 

Chutný nápoj s příchutí belgické čokolády pomáhá zlepšit stav Vaší nálady, je to antioxidant. Přispívá k udržování normální koncentrace glukózy v krvi. Obsahuje přírodní látky potlačující chuť k jídlu a přídavné látky, které pomáhají detoxikovat vaše tělo.  
Prevail Europa Cocoa je skvělým doplňkem jakéhokoli programu na regulaci hmotnosti.

ÚČINNÉ LÁTKY

Tyrosin

Podporuje procesy v těle, které zrychlují bazální metabolismus. Bazální metabolismus uvádí, jaké množství energie potřebuje tělo pro svoje fungování.Jde o klidovou energetickou potřebu, která je nutná pro fungování základních funkcí v našem těle. Při zpomalování metabolismu dochází k tomu, že úbytky tukové tkáně se neustále snižují a je třeba proces hubnutí (a s tím spojené cvičení) zastavit, protože organismus začíná pak spalovat jako zdroj energie svalovou hmotu. Tyrosin pomáhá zrychlit metabolismus a tedy znovu nastartovat správné spalování tuků. 

Chromium Picolinate

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu asnižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu. 

Vitamín B6

Je nezbytný pro správnou funkci červených krvinek, podporuje metabolismus, podporuje normální funkci nervové soustavy a imunitního systému. Přispívá také k udržení zdraví lymfatických orgánů. 

Návod k použití

Pro maximální hubnoucí účinek každý den smíchejte obsah 1 sáčkus 200 ml horké vody, pořádně rozmíchejte. Pijte každý den jeden nápoj po dobu 6 dní a pak 1 den pauza. Dodržujte pitný režim. 

Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. 

Zvolte si variantu:

Cena od 530,00 Kč